Správa sítě a internetové konektivity

Základním prvkem propojujícím firemní informační technologie je počítačová síť a i o ni je třeba dobře pečovat. 

Počítačové sítě našich klientů:

1. Navrhujeme

Máme potřebné zkušenosti s návrhem kabeláže i pasivních a aktivních prvků. Pro budování počítačových sítí používáme naše spolehlivé partnery a ručíme za úspěšné dokončení a zprovoznění nově budované počítačové sítě. 

Samozřejmostí při návrhu počítačové sítě je zajištění bezpečnosti, segmentace sítě a redundance klíčových zařízení. Má-li Vaše společnost více poboček, není problém je všechny propojit do jedné sítě. Pro naše klienty jsme schopni zajistit potřebné internetové konektivity a datové okruhy za spolupráce našich partnerských společností. 

Rádi za Vás převezmeme komunikaci s poskytovateli internetových konektivit a zajistíme bezproblémový provoz. 

2. Auditujeme a proměřujeme

Po kabelech počítačové sítě obíhá velké množství dat od nejrůznějších aplikací ze všech počítačů a zařízení. Má Vaše společnost přehled o těchto datových tocích? Jsou všechna data ve Vaší společnosti řádně zabezpečená? Nejsou odposlouchávaná? Nemá k nim přístup někdo, kdo by je neměl vidět? Neumíte na tyto otázky odpovědět? Kontaktujte nás a my se postaráme o jejich zodpovězení. 

Pokud máte problémy s rychlostí či stabilitou Vaší počítačové sítě, neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopní Vaši kabeláž proměřit profesionálními a certifikovanými nástroji, odhalit příčiny problémů a následně navrhnout řešení na jejich odstranění. 

3. Spravujeme

Návrhem a vybudováním počítačové sítě práce nekončí. Aby bylo možné se na Vaši počítačovou síť spolehnout, je nutné ji udržovat v dobrém stavu. V rámci správy počítačové sítě přebíráme všechny aktivní prvky do naší správy a s náležitou pečlivostí se staráme o jejich monitorování, aktualizaci, zálohování a další činnosti, která minimalizují případné problémy. 

Pro případ výpadku aktivních síťových prvků udržujeme na skladu náhradní zařízení a jsme tak schopni klientům v případě nouze dočasně půjčit vhodný náhradní prvek. 

S námi bude o Vaší počítačovou síť dobře postaráno!