Správa serverů

O servery v naší správě je výborně postaráno. Naším hlavním cílem je předcházení potenciálním problémům. Klademe velký důraz na automatizaci rutinních činností a pravidelné vykonávání kontrolních činností. Každý server v naší správě se může těšit na:

 • Monitoring 24/7
  Funkčnost všech serverů je pravidelně každou minutu kontrolována naším monitorovacím systémem. V případě nestandardního chování nebo zjištění problému jsou naši pracovníci upozornění SMS zprávou a problému se okamžitě věnují.
 • Pravidelné aktualizace
  Funkčnost vydaných aktualizací pravidelně ověřujeme na našich testovacích serverech. Po jejich ověření aktualizace instalujeme na příslušné servery.
 • Pravidelné zálohování
  Každý důležitý server a jeho data v pravidelných intervalech zálohujeme. Úspěšné provedení záloh je kontrolováno naším monitorovacím systémem a rovněž manuálně kontrolováno zodpovědným pracovníkem. Dbáme na to, aby zálohy byly opravdu funkční a proto pravidelně testujeme i obnovu dat.
 • Detailní dokumentaci
  Veškeré podstatné informace detailně dokumentujeme v našem interním dokumentačním systému. Díky detailní dokumentaci Vám můžeme garantovat maximální zastupitelnost našich pracovníků.
 • Oživení
  Pokud dojde na nejhorší a nějaký server onemocní, nebo snad dokonce zemře, garantujeme jeho obnovu v rámci měsíčního paušálu. Rozsah garance je řešen individuálně dle potřeb klienta.

Spravovat dovedeme servery se všemi obvyklými operačními systémy. Naše zkušenosti v oblasti správy serverů jsou velmi bohaté, jelikož našima rukama prošly stovky serverů všech možných výrobců a operačních systémů.

S námi bude o Vaší počítačovou síť dobře postaráno!