Správa koncových zařízení a periferií

Zbavte se starostí s řešením problémů na koncových zařízeních. Rádi se o Vaše pracovní stanice, notebooky, tiskárny a další zařízení postaráme v rámci fixního měsíčního paušálu. Správu koncových zařízení bereme vážně a v kombinaci s pravidelnou profylaxí a centrálním managementem jsme schopní vzniklé problémy na koncových zařízeních minimalizovat.

Ke všem pracovním stanicím a notebookům si udržujeme vzdálený přístup a v případě potřeby jsme schopní se na problémovou stanici vzdáleně připojit a ihned začít pracovat na odstranění problému (samozřejmě po předchozím schválení).

Vaši zaměstnanci nás mohou kontaktovat telefonicky i emailem. Jsme schopni zajistit správu Vašich koncových zařízeních i v režimu 24/7 po celé České republice.

Neztrácejte přehled o pořízeném IT majetku a drahých licencích. Nabízíme pravidelný audit majetku a instalovaného SW na všech zařízeních. Výstupem takového auditu je souhrn veškerého licencovaného softwaru, chybějící licence, využívání placeného SW uživateli a mnoho dalších pohledů.

Dále máme zkušenosti i se správou a zabezpečením mobilních zařízení a řízení jejich přístupu do lokální sítě. Společnosti pracující s důvěrnými daty jistě uvítají i naše zkušenosti v oblasti dvoufázové autentifikace.

SVĚŘTE NÁM VAŠE KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ A MY SE POSTARÁME
O MINIMALIZACI PROBLÉMŮ.