Servery, disková pole a stanice Dell

Společnost Dell je naším partnerem v dodávkách informačních technologií. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné techniky. U komplexních serverových dodávek je samozřejmostí, že ručíme za výslednou funkcionalitu celého řešení. Od firmy Dell dodáváme hlavně tyto typy zařízení:

 • Servery (Dell PowerEdge)
  Společnost Dell vyrábí rozsáhlou škálu serverů a to jak v provedení tower, tak pro umístění do racku.
 • Disková pole (Dell Compellent, Dell PowerVault, Dell PowerStore, Dell Unity)
  Pro některé projekty je nutné umístit diskovou kapacitu mimo samotné servery a to jak z důvodu velikosti potřebného prostoru nebo například využití v rámci virtualizačního prostředí.
 • Síťové prvky (Dell PowerSwitch)
  Společnost Dell dodává ucelenou řadu switchů od jednoduchých klienstkých switchů až po extrémně výkonné modely určené jako páteřní switche. Tyto switche využíváme v našich projektech a jsme schopni vybrat vhodné typy na základě naší osobní zkušenosti.
 • Pracovní stanice a notebooky (Dell Latitude, Inspiron, XPS, Vostro, Precision)
  Pracovní stanice i notebooky Dell najdou uplatnění od běžných kancelářských potřeb až po výpočetně nebo graficky náročné provozy.

Většinu technologií společnosti Dell jsme schopni dodat s 5ti letou zárukou s možností dalšího prodloužení. V rámci našich služeb jsme schopni vaše informační technologie prevzít do správy. Pro servery i stanice vám samozřejmě dodáme i veškeré softwarové vybavení (MS Windows Server, MS Windows 11, MS Office a další aplikace).

RÁDI VÁM PO POCHOPENÍ VAŠICH POTŘEB DOPORUČÍME VHODNÝ HARDWARE FIRMY DELL