O nás

Společnost VOKSYS je na trhu informačních a komunikačních technologií od roku 1997. Již v prvních letech jsme dbali na to, abychom našim klientům poskytovali komplexní služby v oblasti IT infrastruktury a i v navazujících oblastech.

Naší filozofií vždy bylo dodávat našim zákazníkům kompletní funkční řešení, u kterého garantujeme výslednou funkcionalitu. Vždy se snažíme pochopit podnikání našich klientů a navrhovat jim taková řešení, která jim umožní rychlý a dynamický rozvoj v jejich oblasti podnikání. Naším cílem je stát se našim klientům dlouhodobým partnerem, na kterého se budou moci spolehnout zejména v rozhodujících situacích.

Pokud vám naše společnost přijde zajímavá a právě hledáte novou pracovní výzvu, tak se nezapomeňte podívat na naši nabídku volných pracovních pozic.

S námi budou informační technologie oporou Vašeho podnikání.

V současné době poskytujeme naše služby více než 120 klientům z řad menších, středních i korporátních a nadnárodních společností. Celkem máme ve správě svěřeny stovky serverů a pracovních stanic. Našimi klienty nejsou pouze společnosti z České republiky, ale i z dalších zemí Evropské unie. S našimi klienty jsme schopni komunikovat v anglickém jazyce na všech firemních úrovních.

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. Jsme absolventy řady IT kurzů a certifikačních zkoušek. Jsme dlouholetými partnery mnoha významných IT společností. Máme standardizované vnitrofiremní procesy na úrovni ISO 9001.

Certifikace a partneři

Microsoft Cloud Partner
Microsoft Cloud Partner
Gold Partner ESET
Gold Partner ESET
HP Business Partner
HP Business Partner
ZYXEL Premium Partner
ZYXEL Premium Partner
Dell Partner
Dell Partner
Sophos Silver Partner
Sophos Silver Partner