Změna Lyncu na Skype pro firmy – co je nového

25.05.2015 14:51

Pokud na Skype pro firmy přecházíte z Lyncu, najdete v něm všechny funkce, které jste zvyklí používat, ale v novém, přepracovaném rozhraní se zjednodušenými ovládacími prvky a řadou skvělých nových možností:

 

•    Nový vzhled
Díky zjednodušenému uspořádání ovládacích prvků a nabídek v okně schůzek přes Skype snadno najdete příkaz, který potřebujete. V okně konverzace je text chatu formátovaný, takže snadno uvidíte, kdo mluví.
Ve Skypu pro firmy je nově taky funkce náhledu přenosu souboru.

•    Volání ze Skypu pro firmy ze stolního telefonu pro připojení ke zvuku schůzky
(Tato funkce je dostupná pro Server 2015 Skypu pro firmy.)
Pokud máte stolní telefon připojený k pobočkové ústředně a vaše IT oddělení ho nakonfigurovalo tak, aby fungoval s aplikací Skype pro firmy, můžete hledat lidi ve vaší organizaci a volat jim z uživatelského rozhraní aplikace Skype pro firmy, zatímco zvuk těchto hovorů půjde přes standardní stolní telefon (připojený k pobočkové ústředně).

•    Integrace s adresářem Skypu
(Tato funkce vyžaduje Server 2015 Skypu pro firmy nebo Skype pro firmy pro Office 365 a Nejnovější verzi Skypu.)
Uživatelé aplikace Skype pro firmy se můžou spojit přes internet se stovkami milionů uživatelů Skypu přímo z uživatelského rozhraní aplikace Skype pro firmy.

•    Informace o hovoru
Díky funkci Informace o hovoru můžete přepínat mezi plnou velikostí okna Skypu pro firmy, když se hovoru aktivně účastníte, a jeho kompaktní verzí.

•    Rychlý přístup k ovládacím prvkům hovoru
Pro hovory do veřejné telefonní sítě zůstávají ovládací prvky a číselník viditelné v průběhu celého hovoru.