Služby Office 365 pro profesionály a menší firmy

28.06.2011 10:24

Pracujte prakticky odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení..

Co jsou to služby Office 365?

Je to přístup téměř odkudkoli k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům, díky kterému budete neustále informováni. Jsou to důvěrně známé aplikace společnosti Microsoft, které váš tým již využívá. Je to zabezpečení a spolehlivost podnikové třídy. Je to kontrola a efektivita IT poskytovaná formou vyhovující jedinečným potřebám vaší společnosti. A je to ucelený balíček služeb za přijatelnou cenu, s platbami podle používání. Ale to je jen začátek.

Office 365 pro profesionály a menší firmy

Služby Office 365 pro profesionály a menší firmy jsou poskytovány formou předplatného za cenu 5,25 € na uživatele za měsíc a poskytují vám přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendáři takřka odkudkoli a z téměř jakéhokoli zařízení.

Služby Office 365 jsou ideální pro profesionály a menší firmy s méně než 25 zaměstnanci, které nemají pracovníky IT ani odborné zázemí v oboru IT.

Office 365 pro středně velké společnosti a podniky

Služby Microsoft Office 365 pro středně velké společnosti a podniky je ideální pro organizace, které mají pokročilé potřeby v oblasti IT, a to zejména následující: integrace se službou Active Directory, pokročilé funkce pro archivaci e-mailu, nonstop podpora IT pro správce, plné místní hlasové služby a zájem o dodání systému Office Professional Plus formou předplatného.

K dispozici jsou též plány pro pracovníky na veřejných terminálech, které jsou určené pro pracovníky bez pevného počítače.

Služby Office 365 poskytují produktivitu uživatelů, na kterou se můžete spolehnout

 • Všechny plány služeb Office 365 poskytují uživatelům takřka odkudkoli přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům z téměř jakéhokoli (včetně osobních počítačů, počítačů se systémem Macintosh, Windows Phone, iPhone, Android a zařízení BlackBerry).

 • Služby Office 365 pracují se softwarem, který již vaši uživatelé znají a používají, jako jsou aplikace Word, Excel, OneNote a PowerPoint.

 • Pomocí aplikací Office Web Apps můžete ve službách Office 365 zobrazovat dokumenty systému Office s vynikající věrností dokumentů a konzistentním formátováním, provádět základní úpravy a vytvářet nové dokumenty prostřednictvím důvěrně známého rozhraní systému Office.

 • Vybrané plány pro středně velké společnosti a podniky vám také umožňují vždy pracovat s nejnovějšími verzemi systému Office Professional Plus.

Díky systému Office 365 nemusíte mít z oblasti IT obavy

 • Snadno použitelná konzole správy umožňuje správcům IT uchovat si kontrolu nad uživatelskými účty, přístupovými právy a nasazením v celé organizaci.

 • Služby Office 365 jsou hostovaná online služba poskytovaná ze špičkových datových center s certifikací SAS 70 a ISO 27001. Přečtěte si dokument white paper týkající se zabezpečení služeb Office (pouze v anglickém jazyce).

 • Služby Office 365 zajišťují nejnovější obranu proti virům a nevyžádané poště.

 • Informace jsou chráněny globálně redundantními servery poskytujícími spolehlivost podnikové třídy. Zotavení po havárii je zajištěno několika datovými centry a automatickým převzetím služeb při selhání.

 • Služby Office 365 snižují čas a náklady vynaložené na dílčí opravy, upgrady a aktualizace serverů.

 • Na společnost Microsoft, jakožto vůdčí společnost v oblasti produktivity, se můžete spolehnout. Společnost Microsoft poskytuje finančně zajištěnou záruku 99,9% provozuschopnosti.

 • V případě plánů pro středně velké společnosti a podniky společnost Microsoft zajišťuje 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu přístup k podpoře na úrovni IT, a to prostřednictvím telefonu, webu a e-mailu.

 

 

Pokud Vás řešení Office 365 zaujalo, rádi Vám sdělíme více informací a staneme se Vaším partnerem při zavedení tohoto řešení ve Vaší společnosti. Kontaktujte nás!