Školení

Školení zaměstnancům může značně přispět ke zlepšení produktivity celé společnosti. Pokud potřebujete zlepšit znalosti vašich pracovníků,  tak pro vás u společnosti GOPAS zajistíme kvalitní kurzy z oboru výpočetní techniky.

Kromě vypsaných kurzů, máte možnost využít i dalších školících metod:

KURZY NA MÍRU
Jedná se o kurzy, jejichž obsah, termíny a délka trvání jsou stanoveny podle individuálních potřeb konkrétního klienta. Místem jejich konání bývají zpravidla prostory školicích středisek Gopas, ale mohou být realizovány i v prostorách zákazníka, jak na jeho výpočetní technice, tak i na technice zajištěné Počítačovou školou Gopas prostřednictvím výkonné mobilní notebookové učebny. Pro zákazníky, kteří vyžadují ještě větší úpravy studijních materiálů, než jen výběr ze stávajících lekcí a témat, vyvíjíme zcela nová témata, lekce, jednotky či celé školicí příručky, podle jejich potřeb a to i na software, který není běžný.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE 
Pokud potřebujete poradit a přímo na místě vyřešit nestandardní situaci, máte možnost si objednat odborníka na danou problematiku přímo do Vaší společnosti! Pro více informací nás kontaktujte.