Nová verze řešení ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server

06.09.2015 09:04

Společnost ESET vydala řešení ESET Mail Security 6 pro Microsoft Exchange Server. Jde o řešení pro ochranu celého serveru – mailboxů i serverového prostředí.


Klíčové ochranné technologie řešení jsou Antivirus, Antispyware a Antispam. V nové verzi jsou doplněny o další vrstvy ochrany: pokročilá kontrola paměti, Exploit Blocker a Anti-Phishing. Novinkou je také podpora využití cloudové databáze hrozeb ESET LiveGrid.

Nově je také doplněna nativní podpora ESET Remote Administrator 6, nástroj pro vzdálenou správu bezpečnostních produktů ESET. K dispozici je funkce správy lokální SPAM karantény, usnadňující práci administrátorů s podezřelými zprávami, která umožňuje kontrolovat tyto zprávy a řešit je na dálku, pomocí rozhraní v internetovém prohlížeči. Administrátoři mohou využívat také lokální volitelnou kontrolu. Ta umožňuje vybírat, jaké databáze a poštovní schránky se mají skenovat, což šetří systémové zdroje serveru.

Aktualizace a programové moduly je možné ukládat mimo defaultní lokaci. Proto nejsou závislé na případech, kdy je nutné virtuální počítač vrátit do předchozího stavu. Výsledkem je, že se aktualizace a moduly nemusí stahovat znovu při každém vracení k předchozímu stavu systému.

Podrobnosti k inovacím ESET Mail Security 6 pro Microsoft Exchange Server naleznete přímo na stránkách výrobce: http://www.eset.com/cz/o-nas/pro-novinare/tiskove-zpravy/article/eset-vydava-novou-verzi-reseni-eset-mail-security-pro-microsoft-exchange-server/.

Přechod na řešení ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server Vám rádi navrhneme a naceníme. Kontaktujte nás na: obchod@remove-this.voksys.cz.