Microsoft nabízí výhodný upgrade na Windows 8

02.06.2012 11:00

Pro operační systém pořízený v termínu 2.6.2012-31.1.2013.

Společnost Microsoft spustila 2.6.2012 speciální nabídkový program nazvaný Windows Upgrade Offer. Tato nabídka je určena pro zákazníky, kteří si od spuštění nabídkového programu až do 31.1.2013 koupí nové PC s OEM licencí na operační systémy Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional nebo Ultimate. Těmto zákazníkům nabízí Microsoft cenově zvýhodněný nárok na pořízení nového operačního systému Windows 8. Cena tohoto upgradu je 14,99€. Nabídku je možné využít od uvedení Windows 8 na trh až do 28.2.2013.

Zákazníci, kteří budou chtít této nabídky využít, se musí po zakoupení nového PC zaregistrovat na webových stránkách www.windowsupgradeoffer.com. Po úspěšné registraci obdrží zákazník e-mail potvrzující jeho žádost. Po uvedení Windows 8 na trh, obdrží zákazník na e-mailovou adresu uvedenou v registraci e-mail s kódem a instrukcemi, jak nákup nového operačního systému dokončit. K platbě za upgrade budete potřebovat platební kartu Visa, Master Card, American Express nebo můžete také využít PayPal.

„Speciální nabídka výhodného upgradu je určena pro domácí i firemní uživatele, kteří nechtějí s nákupem nového počítače čekat až do uvedení finální verze Windows 8, chtějí však mít jistotu, že budou moci na nový operační systém jednoduše přejít,“ vysvětluje Lukáš Křovák, manažer divize Windows ve společnosti Microsoft.

V případě doplňujících dotazů nebo zájmu o využití této nabídky společnosti Microsoft, nás neváhejte kontaktovat.

Více informací o této nabídce Windows Upgrade Offer naleznete na internetové adrese http://www.windowsupgradeoffer.com.