Implementace a upgrady produktů MS

Naše společnost se prodejem, implementacemi a správou řešení  společnosti Microsoft zabývá již více než 10 let. V posledních letech jsme naši spolupráci se společností Microsoft prohloubili i firemními certifikacemi Microsoft Small Business Specialist a Microsoft Certified Partner. Získání těchto certifikací potvrzuje zkušenosti našich pracovníků a to jak v oblasti řešení pro malé, tak i velké společnosti.
Díky našim dlouholetým zkušenostem a úzké spolupráci se společností Microsoft jsme schopni jejich aplikace implementovat i dlouhodobě kvalitně spravovat (i v režimu 24/7). Součástí našich služeb jsou též upgrady již existujících řešení na nové verze produktů. Naši pracovníci mají postupy ověřené z našeho testovacího prostředí, z nejrůznějších školení a také z praxe u klientů.
Jsme vám schopni vypracovat kompletní projekt implementace nebo migrace na novou verzi s přesným určením omezení uživatelů v jednotlivých fázích projektu s jasně definovanou časovou návazností a s garantovanou funkčností po ukončení projektu. Naše služby implementace nebo migrace řešení společnosti Microsoft jsou vhodné i pro větší společnosti, které mají vlastní IT oddělení, protože je mnohdy velmi obtížné tyto typy činností provádět za pomoci vlastních zaměstnanců, kteří nejsou dostatečně vyškoleni a museli by investovat mnoho času do testů celého procesu implementace nebo migrace. My jsme schopni celý projekt zajistit a následně vaše administrátory zaškolit a předat veškerou projektovou dokumentaci.

V současné době se tyto služby týkají následujících produktů nebo jejich součástí:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.