ESET představil nová firemní řešení

28.06.2021 11:22

Společnost ESET v letošním roce představila nová řešení pro firemní uživatele.

ESET PROTECT Entry je základní sada, kterou lze doporučit menším společnostem, kteří potřebují jen základní bezpečnostní produkty. Sdružuje v sobě ochranu koncových stanic a souborových serverů.

ESET PROTECT Advanced je ideální řešení pro malé a střední podniky, které se chtějí proaktivně chránit před zero-day hrozbami a potřebují zabezpečit data v koncových stanicích i na serverech. Kromě ochrany koncových stanic a serverů balík obsahuje šifrování celého disku a cloudový sandbox ESET Dynamic Threat Defense. Tento balíček tak splňuje nároky na ochranu firemních sítí v prostředí neustále se vyvíjejících hrozeb.

ESET PROTECT Complete je vhodný pro společnosti, které kromě ochrany před novými hrozbami potřebují také zabezpečit poštovní server a cloudové pracovní prostředí Microsoft 365.

ESET PROTECT Enterprise obsahuje produkty, které využijí velké korporace nebo technologické firmy, které se nad rámec zabezpečení sítí chtějí věnovat threat huntingu, tedy chtějí podrobně monitorovat pohyb útočníků v síti. Balík z tohoto důvodu navíc obsahuje EDR (Endpoint Detection and Response) řešení, které umožňuje detekovat podezřelé události na koncových zařízeních na základě jejich chování a poskytuje možnosti vyhledávání hrozeb a nápravy zjištěných bezpečnostních problémů. ESET PROTECT Enterprise tak pomáhá zajistit, aby bezpečnost organizace neohrozily nově vznikající hrozby, rizikové chování zaměstnanců či nechtěné aplikace.

Pro pro další informace a nabídku nás kontaktujte.