DESlock+ Essential promo

20.05.2015 10:51

Každý zákazník ESETu mající business řešení pro 5 a více stanic obdrží při prodloužení licenci DESlock+ Essential Edition pro stejný počet uživatelů a na stejné období zdarma.


Akce je platná pro zákazníky prodlužující svoji licenci ve standardním expiračním období a zákazníky, kteří ve standardním období rozšiřují nebo upgradují svoji licenci.
Ke všem DESlock+ Essential Promo licencím pro 5 a více uživatelů obdrží zákazník i licenci na DESlock+ Enterprise Server.

Licence bude zasílána na email zákazníka 1 týden od objednání licence.

Tato nabídka je platná pouze pro zákazníky, kteří instalují a zaktivují svoji DESlock+ licenci do 45 dní od obdržení.


DESlock+ je jednoduchý produkt s unikátní architekturou a kvalitní technologií na šifrování dat. Poskytuje malým i velkým firmám ochranu před různými typy narušení dat a umožňuje tak bezpečné sdílení dat a tedy bezpečnou spolupráci.

DESlock+ nabízí zákazníkům ESETu lepší ochranu firemní infrastruktury a zároveň efektivní šifrování na mobilních přístrojích pracovníků. Na klientské straně umožňuje šifrování souborů, složek a e-mailů, a také celých disků či vyměnitelných médií. DESlock+ Enterprise server pak umožňuje spravovat uživatele a pracovní stanice a provádí různé úlohy od aktivace, změny bezpečnostních politik, nastavení a šifrovacích klíčů až po požadavky na stav bezpečnosti koncových stanic.

Detailní informace o šifrovacím nástroji DESlock+ jsou na jeho produktové stránce.Pro více informací nás kontaktujte.