Dell oznámil akvizici společnosti SonicWall

13.03.2012 10:50

Získal tak do svého portfolia softwarové a hardwarové bezpečnostní produkty, díky kterým může svým zákazníkům nabídnout širší spektrum podnikových řešení.

Společnost SonicWall nabízí široké spektrum bezpečnostních řešení pro malé živnostníky, střední firmy i velké firmy. Řešení se zaměřují na skutečné bezpečnostní problémy, které trápí každou firmu. Software se dokáže dynamicky přizpůsobit rychle se vyvíjejícím útokům a přizpůsobí se potřebám každé firmy.

Poptávka po komplexním UTM řešení je tažena rostoucím zájmem o bezpečnost zákazníka. IDC v tomto směru předpokládá růst přibližně 13 procent ročně a to až do roku 2015. Dell chce nabízet bezpečnostní produkty, a proto koupil SonicWall. Díky tomu má nyní širokou škálu bezpečnostních řešení, včetně Dell Kace Endpoint Security, zabezpečení dat od AppAssure, Dell Data Protection a bezpečnostní služby od Secureworks Dell.

„SonicWall nabízí řešení, která pomáhají firmám bezpečně a efektivně nasadit cloud computing bez obavy z bezpečnostních problémů. Kombinace dobrého jména společnosti Dell coby důvěryhodného poradce pro naše zákazníky, naše distribuční, prodejní schopnosti a řešení SonicWall z nás dělá partnera, kterého zákazník potřebuje,“ sdělil Dell v tiskové zprávě.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: info@remove-this.voksys.cz