Audity a konzultace

Na trhu služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií jsme již od roku 1997. Za tuto dobu jsme získali rozsáhlé zkušenosti, které vám rádi předáme i formou auditů, konzultací a analýz. Naši pracovníci si formou školení udržují aktuální informace jak po technologické, tak procesní stránce. Stále se zajímáme o nové trendy a technologie, které vyhodnotíme jako zajímavé, také sami testujeme. Požadavky v této oblasti jsou značně individuální. Vždy nejdříve vyhodnotíme naše zkušenosti v požadované oblasti a zvážíme, zda jsme v poptávané oblasti klientovi schopni pomoci.

Rádi prověříme fungování vašeho IT oddělení a to jak po technologické, procesní nebo personální stránce.

Při převzetí firmy je nutné zorientovat se rychle i v oblasti fungování informačních technologií. Rádi vám pomůžeme získat přehled nebo i vládu nad informačním prostředím.

Je velmi důležité udržovat přehled o instalovaném softwaru i aktuální hardwarové konfiguraci stanic a serverů. Rádi zanalyzujeme vaši současnou situaci a navrhneme vhodné řešení, které vám pomůže tyto informace udržovat dlouhodobě aktuální.

Studie proveditelnosti

Potřebujete prověřit zda navržené řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií splní vaše očekávání? Rádi zanalyzujeme veškeré podklady a vyhodnotníme, zda je váš záměr vhodný pro vyřešení vašeho problému.

Zanalyzujeme informační technologie z pohledu bezpečnosti dat. Prověříme bezpečnostní politiky, vnější přístupy, vnitřní bezpečnost, systém zálohování i další oblasti dle situace a potřeb klienta.

Konzultace (strategie, technologie, procesy)

Díky našim dlouholetým zkušenostem vám rádi poskytneme konzultace v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o tyto služby nás kontaktujte. Připravíme vám nabídku vhodných služeb dle aktuálních potřeb vaší společnosti.