Antiviry, antispam, antispyware

V dnešní době se bohužel bez ochrany proti virům, spamu a spywaru neobejdeme. Na základě analýzy vašeho informačního prostředí jsme schopni navrhnout vhodnou skladbu produktů, které ochrání vás i vaše technologie. Tyto produkty jsme schopni následně dodat, implementovat i dlouhodobě spravovat.
Máme dlouholeté zkušenosti s implementací těchto řešení, jak na stanice, tak na serverové technologie jako poštovní nebo souborové servery. Krom výběru vhodného řešení je třeba i správně poučit uživatele. Díky tomu mohou uživatelé sami odvrátit řadu hrozících nebezpečí.

Kvalitní antivirové a antispamové řešení

Opomenutí ochrany v této oblasti může mít fatální následky pro funkčnost společnosti. Běžně může dojít ke ztrátě nebo poškození dat, v tom horším případě může dojít k úniku citlivých dat mimo společnost nebo naopak k průniku cizích osob do systémů společnosti.
Naše společnost v této oblasti dodává hlavně řešení firem ESET, McAfee, AVG a Microsoft. Specializujeme se na implementace těchto produktů do firemního prostředí. Tato řešení jsme schopni i dlouhodobě spravovat a váš správce sítě se tak může soustředit na další úkoly.