Anniversary Update

02.08.2016 09:17

Od dnešního dne je k dispozici velká aktualizace operačního systému Windows 10, kterou Microsoft nazval Anniversary Update.

Společnost Microsoft dnes vydala Anniversary Update operačního systému Windows 10, který najdete ve Windows Update.
Update s sebou přináší spoustu novinek, jako je například: Windows Hello, lepší zabezpečení, Windows Ink, inovativnější Microsoft Edge a další. Více o novinkách najdete ZDE

Co se týče důležitých otázek kolem updatu, pokusili jsme se pár z nich zodpovědět.

  • Jak velká je aktualizace? Odhadem cca. 3 GB dat.
  • Jak dlouho bude trvat, než se mi aktualizace automaticky nainstaluje? Pokud si aktualizaci nevynutíte ručně, což zabere minimálně 15 minut, může to trvat několik týdnů.
  • Mám předchozí verzi Windows 10. Kolik mne bude aktualizace stát? Nic, jedná se o bezplatnou aktualizaci pro Windows 10. Microsoft chce, aby byla platforma jednotná a všichni měli aktuální verzi operačního systému. Stačí zkontrolovat Windows Update, nová verze bude stažena úplně stejně jako jiné obyčejné aktualizace.
  • Mám Windows 7 či 8.1. Mohu přejít na Windows 10 bezplatně? Ne, tato nabídka vypršela 29. července. Pokud jste na daném zařízení Desítky dříve neaktivovali, licenci na Windows 10 si v případě zájmu budete muset zakoupit.

S případnou koupí nového operačního systému a přechodem na nejnovější verzi Vám rádi pomůžeme. Stačí nás kontaktovat na naší e-mailové adrese: obchod@remove-this.voksys.cz